Restauracja „POD SOSNĄ” położona jest w centrum Śliwic przy ul. Dworcowej 42. Przy restauracji znajduje się parking dla naszych klientów.
Oferujemy tradycyjną kuchnię staropolską. Specjalnością szefa kuchni jest kotlet nadziewany z grzybami, oraz flaki wołowe.
Na co dzień Restauracja to doskonałe miejsce, gdzie można odpocząć, spotkać się z przyjaciółmi przy kawie, zjeść rodzinny obiad, rozsmakować się w rozmaitych daniach, pysznych deserach czy alkoholach.
Nasza restauracja pod okiem obecnego właściciela istnieje już od 1996 roku. W tym czasie dokładaliśmy wszelkich starań, aby lokal zmieniał się na lepsze.
Posiadamy własny lokal, który idealnie nadaję się na dowolną okazję – od wesela, poprzez urodziny, chrzty, komunie, rocznice, na sporym spotkaniu biznesowym skończywszy.
Dodatkowym atutem w porze letniej jest możliwość skorzystania z patio na świeżym powietrzu. Do dyspozycji gości weselnych pozostaje 5 pokoi gościnnych.
Zgodnie z trendami rynkowymi ważnym elementem funkcjonowania Restauracji stała się oferta cateringowa.
Dziś Restauracja „POD SOSNĄ” posiada wykwalifikowaną i sympatyczną kadrę pracowniczą, wypracowane menu oraz bogate doświadczenie w branży restauratorskiej.
Restauracja „POD SOSNĄ” to jedno z niewielu miejsc w Borach Tucholskich posiadających tak kompleksową ofertę dla swoich Gości.